ברוכים הבאים Aisope בחנות ישראל

כתב ויתור

כתב ויתור באתר

התכנים המוצגים על ידי AISOPE CO., LTD באתר https://www.aisope.co.il מיועדים למידע כללי בלבד. התוכן המוצג באתר נוצר מתוך כוונות כנות. עם זאת, אנו לא יכולים לתת שום מצג או אחריות, בין אם מפורשת או משתמעת, ביחס לתקפות, שלמות, נכונות או נגישות של כל תוכן המוצג באתר.
אין נסיבות שבהן נהיה אחראים כלפיך לכל נזק או הפסד שייגרמו מכל צורה שהיא כתוצאה מהשימוש שלך באתר זה או מהסתמכותך על כל תוכן המוצג באופן חופשי באתר. על ידי שימוש באתר והסתמכות על כל תוכן המוצג, אתה עושה זאת על אחריותך בלבד.

כתב ויתור על קישורים של צד שלישי

אתר זה עשוי לכלול או עשוי לספק דרך האתר קישורים לאתרים ו/או לתוכן שנוצר על ידי צדדים שלישיים. קישורים אלה אינם נבדקים או מבוקרים עבור תקפות, שלמות או נכונות המידע הנמסר על ידינו.
איננו מאמתים, תומכים, מבטיחים או מקבלים אחריות על הדיוק או התקפות של כל מידע או תוכן שנוצרו על ידי אתרי צד שלישי עם קישורים באתר זה. לא נהיה צד או נקבל אחריות למעקב אחר פעילות עסקה כלשהי בינך לבין הצד השלישי.

כתב ויתור מקצועי

אתר זה אינו יכול ואינו מכיל עצות הנוגעות לשיפוץ בית ומסחר בבניין. תוכן המסחר לשיפוץ הבית והבניין מוצג למטרות מידע כלליות ולמטרות חינוכיות בלבד. זה לא תחליף לייעוץ מקצועי.
לכן, אנו ממליצים שלפני נקיטת פעולות כלשהן הנובעות מהמידע המוצג, אנו קוראים לך להתייעץ עם אנשי מקצוע מתאימים. אנחנו לא מספקים ייעוץ לשיפוץ בית ומסחר בבנייה. השימוש או ההסתמכות על כל מידע המוצג באתר הוא על אחריותך בלבד.

כתב ויתור על המלצות

האתר עשוי להכיל ביקורות ועדויות של צרכנים של המוצרים שלנו. אלה ישקפו את המציאות של חווית החיים האמיתית ואת ההשתקפויות האישיות של אותם משתמשים. מכיוון שאלו השתקפויות אישיות, ייתכן שהם לא מייצגים באופן אוטומטי את כל הצרכנים של המוצרים שלנו. אנחנו לא טוענים, ואין להניח, שלכל הצרכנים תהיה חוויה זהה של המוצרים שלנו ושהתוצאות האישיות שלך עשויות להשתנות.
הדעות והדעות הכלולים בביקורות ובעדויות הינן אך ורק של האדם שהגיש אותן. אלה לא ישקפו את הדעות והדעות של AISOPE CO., LTD. האנשים שמספקים חוות דעת או המלצות אינם קשורים אלינו ואינם מקבלים שכר או פיצוי עבור המלצותיהם.

אנו משתמשים גם בקובצי Cookie ובטכנולוגיות דומות למטרות פרסום וניתוח. אם אתה מנווט באתר שלנו, אתה מסכים לעיבוד המידע המתאים באתר שלנו. תוכל למצוא פרטים נוספים ב מדיניות פרטיות שלנו.