ברוכים הבאים Aisope בחנות ישראל

תנאים והגבלות בנושא חיוב

תנאים והגבלות בנושא חיוב

אנו גובים את מחיר החולצה בתוספת משלוח כפי שחושב ומוצג בעגלת הקניות שלך. לא יחולו חיובים אחרים. אנו מעבדים תשלומים באמצעות מנוע עיבוד עסקאות מחוץ לאתר של PayPal. איננו שומרים פרטי כרטיס אשראי של לקוחות. העסקה שלך עם Aisope בטוחה! PayPal מקבלת תשלומי PayPal ישירות, AMEX, Visa, Discover ומאסטרקארד. תועבר לאתר PayPal שבו אתה * לא * צריך לרשום חשבון אם אין לך חשבון. אתה יכול לשלם פעם אחת בכרטיס אשראי על ידי בחירה באפשרות "אין לך חשבון PayPal".

אמצעי התשלום כוללים PayPal וכרטיסי אשראי.
PayPal היא דרך בטוחה וקלה יותר לשלוח ולקבל כסף באינטרנט. בעת בחירת PayPal כאמצעי התשלום, תקושר לאתר PayPal בו תוכל לבצע תשלום.
ניתן להשתמש ב- PayPal לרכישת פריטים באמצעות כרטיס אשראי (ויזה, מאסטרקארד, דיסקברי ואמריקן אקספרס), כרטיס חיוב או צ'ק אלקטרוני (כלומר באמצעות חשבון הבנק הרגיל שלך).

כדי למלא הזמנה, AISOPE תדרוש את המידע הבא:
מייל/טלפון של הלקוח
כתובת למשלוח של הלקוח
איך להזמין?
בחר סגנון וצבע
בחר גודל וכמות
לחץ על "הוסף לעגלה"
הזן פרטי משלוח
בחר תשלום: תשלום באמצעות PayPal
בוצע! פשוט כמו זה!

כמה זמן יקח לקבל את החבילה שלי? / מה הם דמי המשלוח?
דואר ישראלדואר ישראל: 12-15 ימי עסקים
תעריף המשלוח של כל ההזמנות הוא משלוח חינם
₪0.00
DHL7-10 ימי עסקים
תעריף המשלוח של כל ההזמנות הוא ₪41.97
₪41.97

AISOPE מקפיד על הסטנדרטים הגבוהים ביותר בתעשייה כדי להגן על המידע האישי שלך. פרטי כרטיס האשראי שלך והפרטים האישיים שלך מוצפנים במהלך השידור באמצעות SSL (טכנולוגיית שכבת שקע מאובטחת), הנמצאת בשימוש נרחב באינטרנט לעיבוד תשלומים.

פרטי כרטיס האשראי שלך משמשים רק להשלמת העסקה המבוקשת ואינם מאוחסנים לאחר מכן.

אם יש לך שאלות, אנא שלח לנו דוא"ל לכתובת sales@aisope.co.il

אנו משתמשים גם בקובצי Cookie ובטכנולוגיות דומות למטרות פרסום וניתוח. אם אתה מנווט באתר שלנו, אתה מסכים לעיבוד המידע המתאים באתר שלנו. תוכל למצוא פרטים נוספים ב מדיניות פרטיות שלנו.